studio papilon logo facebook

Hair Expert Studio - váš specialista na vlasy

logo_hair_experttxt12736.jpgSalon Hair Expert Studio je prestižní salon, který pracuje výhradně s produkty L´oréal Professionnel a poskytuje svým zákazníkům služby na té nejvyšší úrovni. Jako specialista na vlasy je tento salon připraven uspokojit každé přání svých zákazníků. 

Hair Expert Studio

- je kadeřnická služba na špičkové úrovni
- je profesionální vlasová diagnostika a odborné vlasové poradenství
- je nový přístup k zákazníkovi

Hair Expert Studio je nový koncept kadeřnického salonu, který reaguje na čím dál náročnější potřeby dnešních zákazníků v oblasti péče o vlasy.


 Naším cílem je spokojený zákazník a vysoká profesionalita kadeřníků pracujících s produkty L´oréal Professionnel. 

 Pro spokojenost klienta je v Hair Expert Studiu uděláno maximum. Velký důraz klademe na poskytování nadstandartní individuální péče a komunikaci s klientem. Součástí každé služby je odborná vlasová diagnostika a odborné poradenství. Zkušený tým profesionálních kadeřníků, který neustále zvyšuje své dovednosti na pravidelných školeních L´oréal Professionnel, Vám na základě diagnostiky doporučí nejvhodnější služby, ochotně vysvětlí jak se starat o své vlasy doma a také názorně předvede a doporučí přípravky pro domácí použití.  

Tento přístup je podpořen velmi přehlednou nabídkou služeb formou moderních informačních nástrojů.


zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.