studio papilon logo facebook

Vlasová kosmetika FOR YOU

Hydratační šampón na vlasy
Díky hedvábným proteinům šampón vlasy jemně očistí, obnoví keratinovou struktúru a vlasy se pak jednoduše pročesávají. Šampón dodává vlasům objem a pevnost bez jejich zatížení.

Hydratační maska na vlasy
výživná a ochranná maska obohacená silikonovým komplexem, keratinem a rostlinnými výtažky, šetrně přistupuje ke struktúře vlasu, zabraňuje jeho poškození a je ideální pro chemicky upravené vlasy, podporuje lesk a elasticitu a vlasy jsou lehce rozčesatelné.

Regenerační sprej
Sprej pro zlepšení struktúry vlasu, obnovuje a dodává vlasům přirozený lesk. Zabraňuje krepatění a třepení konečků vlasů s antistatickým účinkem, a proto je vhodný pro nepoddajné vlasy. Zanechává vlasy jemné a hebké.

Hedvábný silikonový fluid
koncentrované ošetření bez oplachování, má okamžité ochranné regenerační účinky na konce i celou délku narušených vlasů. Navrací zdravý a zářivý vzhled. Výrobek je obohacen komplexem silikonů a kakaovým olejem, který hydratuje a zlepšuje rozčesávání vlasů. Vlasy jsou po aplikaci hebké a výborně se tvarují.

zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.