studio papilon logo facebook

Ošetření profesionální kosmetikou Chris Farrell

chrisvějíř

Společnost, kterou Chris Farrell založila, se zabývá vývojem, produkcí a aplikací kosmetických prostředků už přes 40 let. Tato mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality. Koncepce kosmetických produktů Chris Farrell je založená na holistických poznatcích, zdůraznění významu provázanosti tělesného založení a zdravotního stavu s fyziologickými funkcemi organismu. Vývoj kosmetických prostředků vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky. Pleť je citlivé ústroji s vlastními potřebami, které závisejí na věku, fyzické kondici, typu pleti, povětrnostních vlivech a podobně.


Optimální kompozice jednotlivých substancí v kosmetických produktech zaručuje jejich maximální účinnost. Složení produktů je vždy zaměřeno na řešení konkrétních potřeb pleti, pro kterou je daný prostředek určený. Společnou zásadou je využití speciálních přírodních surovin zpravidla rostlinného původu v optimální koncentraci. Při výrobě nejsou přidávány konzervanty a výrobky neobsahují minerální oleje, parafíny a parabeny.

Kosmetika Chris Farrell je založená na zdůraznění významu celkového tělesného projevu, zdravotního stavu a provázanosti organických i funkčních vztahů mezi jednotlivými částmi těla. Zdravotní stav celého těla a fyzická kondice se projevuje na stavu pleti. Rozhodujícím faktorem nejsou jen viditelné znaky na pokožce, ale také příčiny.

Autorka efektivní fyziologické kosmetické koncepce Chris Farrell předává své zkušenosti: Fyziologické kosmetické postupy tvoří celek s fyziologickou ošetřující koncepcí. Obě koncepce vycházejí z homeopatických studií. Studium fyziologie se věnuje mechanizmu rovnováhy vzájemných vlivů v těle a jeho orgánech. Nejdůležitějším principem je udržení normálního (zdravého) stavu pleti nebo navrácení problémové do normálu. Pouze zdravá pleť je schopná si udržet obranyschopnost proti bakteriím. To je zlaté pravidlo pro udržení zdravé a aktivní pleti po co nejdelší dobu.

přílohy


zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.