studio papilon logo facebook

BALANCE radiofrekvence - obličejový lifting

nyní ke každému liftingovému ošetření BONUS!
anti aging gel s kyselinou hyalorunovou - dlouhodobý omlazovací efekt již po několika ošetření


obličej

Ošetření tripolární hlavicí po aplikace speciálního pěstícího gelu pro lifting. Neinvazivní bezbolestný FACELIFT - dochází k zjemnění hlubokých vrásek, vyhlazení mikrovrásek, vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akné. Dále dochází k rozjasnění unavené pleti, hloubková regenerace kůže, zpevnění povadlé pleti, obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží,velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada). Nyní je novinkou v oblasti služeb péče o tělo  laserová či radiofrekvenční aplikace gelu s funkční složkou - kys. hyalorunovou - http://cs.wikipedia.org/wiki/Kyselina_hyaluronová 

Tato metoda je „novým začátkem“ pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu. Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť a výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, pevnější pleť na krku a přirozeně vypnutá pokožka dekoltu. Jednoduše omládnete! Vše obstarávají radiofrekvenční vlny, které intenzivně podporují tvorbu podkožního kolagenu. Pleti se vrací původní pružnost, redukují se vrásky a dochází k přirozenému vypnutí pokožky. Zahříváním pokožky tripolární hlavicí na vysokou teplotu se razantně zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorba velkého množství kolagenu.

 

Komu je RF lifting určený?

Radiofrekvenční lifting je vhodný pro všechny typy pleti. Podílí se na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku. V oblasti podbradku dochází redukci tukových buněk.

 

Jak to funguje
Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní tripolární radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 0 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk.
Ošetření probíhá bez nutnosti anestezie, bez hospitalizace, po výkonu nejsou nutná žádná fyzická omezení, nenosí se kompresní prádlo, není zde riziko vedlejších účinků.
Klient se ihned po zákroku vrací k běžnému dennímu režimu, může chodit do práce i sportovat. . Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje odbourání a vyplavení destruované tkáně. K úbytku totiž nedochází ihned, ale ještě několik týdnů po aplikaci se tělo nadále tukové tkáně zbavuje. Metodu je možné provádět během celého roku.
Z klinických testů: vyhlazení vrásek a kontur obličeje, vypnutí pokožky, odstranění tzv. dvojité brady a zlepšení textury a vypínání pokožky na zadní straně rukou.

 

Účinky:

Zpevnění povadlé pleti - obnova tvorby kolagenu a elastinu v podkoží

Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada)

Redukce ochablosti pleti, omlazení a projasnění pleti

Výrazné úbytek i hlubokých vrásek

 

Přístroj je založen na řízeném zahřívání pokožky do předem určené hloubky. Zahříváním pokožky tripolární hlavicí na vysokou teplotu se razantně zvýší rychlost metabolismu v ošetřovaném místě a tím tvorba velkého množství kolagenu. Vysoká teplota dosažená ve spodních vrstvách pokožky zároveň způsobuje masivní ztrátu starých a odumřelých buněk, čímž se pokožka výrazně vypíná a vyhlazuje. Po 2-4 ošetřeních je výsledek omlazení srovnatelný s chirurgicky provedeným miniliftingem. Ošetření je naprosto bezbolestné a výsledek trvalý.

 

Kontraindikace

těhotenství

horečnaté stavy

vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor

rakovina

nemoci pojivové tkáně

kovové implantáty v místě ošetření

 

Faktory ke zvážení
Kouření
Konzumace alkoholu
Dentální kovové náhrady (např. můstek)
Nedávný chirurgický zákrok
Probíhající medikace 
Nedávné (méně než 6 měsíců) užívání isotretinoinu (accutane - léčba těžkého zánětu akné)
Nedávná (méně než 1 měsíc) aplikace kožních výplní

 

 

 

 

 


zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.