studio papilon logo facebook

Kosmetika Chris Farrell

1imagesrtxt13707.jpegPotřeby a požadavky zákaznic jsou velmi rozmanité a často vyžadují v kosmetických salonech nejen kvalitní ošetření, ale i kvalifikované poradenství, jak o pleť pečovat. Často hledají něco speciálního - kosmetické prostředky, které zaručí zlepšení současného stavu pleti a kterým se dá věřit, že účinkují. Používání kosmetických produktů podle zásady „čím více, tím lépe“ zpravidla nemá žádoucí efekt.

Společnost, kterou Chris Farrell založila, se zabývá vývojem, produkcí a aplikací kosmetických prostředků už přes 40 let.Tato mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality.

Optimální kompozice jednotlivých substancí v kosmetických produktech zaručuje jejich maximální účinnost. Složení produktů je vždy zaměřeno na řešení konkrétních potřeb pleti, pro kterou je daný prostředek určený. Společnou zásadou je využití speciálních přírodních surovin zpravidla rostlinného původu v optimální koncentraci.

Kosmetika Chris Farrell je založená na zdůraznění významu celkového tělesného projevu, zdravotního stavu a provázanosti organických i funkčních vztahů mezi jednotlivými částmi těla. Zdravotní stav celého těla a fyzická kondice se projevuje na stavu pleti. Rozhodujícím faktorem nejsou jen viditelné znaky na pokožce, ale také příčiny.

Nejdůležitějším principem je udržení normálního (zdravého) stavu pleti nebo navrácení problémové do normálu.To je zlaté pravidlo pro udržení zdravé a aktivní pleti po co nejdelší dobu.

Vnější část kůže -pokožka- se vyvinula jako orgán schopný trvalé obnovy. Na procesu obnovy buněčných vrstev je závislý vzhled naší pleti. Proto je důležité věnovat pleti potřebnou a vhodnou péči se kterou Vám poradí naše zkušená kosmetička a  sestaví Vám program péče o pleť.

galerie


zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.