studio papilon logo facebook

NOVINKA HAROLOGI

harologi4rtxt13532rtxt13737.jpg

PROČ Harologi?!


Vaše vlasy jsou něco osobního. Ve skutečnosti jsou tak individuální jako otisky Vašich prstů. Harologové to vědí. Absolvovali  speciální odborná školení a získali tak znalosti jak pečovat o Vaše vlasy a vlasovou pokožku  a jak je léčit.
Harologi je Profesionální odborná rada a péče “na míru“ na základě digitálního vlasového testu.

Digitální hairtester ( DHT ) je přístroj, který diagnostikuje kvalitu Vašich vlasů. Analyzuje jejich pevnost a pružnost a stanoví, jestli jsou Vaše vlasy FIL (hydrofilní), tedy ty, které potřebují posílit vnitřní strukturu nebo FOB (hydrofobní), a to znamená, že potřebují hydratovat.  Do přípravků, které si zakoupíte domů Vám Harologové (tedy naši vyškolení kadeřníci) mohou na základě tohoto testu přimíchat aditiva (doplňkové látky) a esenciální exotické extrakty, které jejich působení zesílí a Vašim vlasům dodají požadovaný individuální účinek – toto je exkluzivní služba, kterou Vám může poskytnout pouze vyškolený Harolog. A TO VŠE V NOVĚ u nás v salónu.

galerie


zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.