studio papilon logo facebook

Valentýnkovsý týden v Papilonu.

Valentýn se blíží a Vy jste zapomněl/a, nebo Vás už nebaví dávat svojí drahé polovičce květinu, víno nebo sladkosti?!!!!!
Máme pro Vás jednoduché a geniální řešení. Objednejte svému miláčkovi naší službu Harologi za EXKLUZIVNÍ VALENTÝNKOVSKOU CENU!!!!!

O co se jedná??
Jedná se o jedinečnou službu ze Švédska, země proslulé svými přírodními a především funkčními produkty ze světa wellness. Vyškolený Harolog Vám na digitálním testeru provede diagnózu vašeho vlasu. Na základě této diagnózy a zhodnocení stavu Vaší pokožky Vám vybere vhodný šampon do kterého podle naměřených hodnot testu ještě přimíchá potřebná aditiva a vonné esence podle vašeho přání. Vy tím získáte zajímavý, voňavý a praktický dárek a Vaše milovaná polovička krásné vlasy a konec nebo zmírnění problémů s vlasovou pokožkou.

Jediné co musíte udělat je vybrat si ze dvou balíčků.

za 500kč získáte - diagnostiku Harologi + šampon na míru + léčivá aditiva + přimíchání vonné esence na přání + celkové poradenství v péči o vlasy

za 700kč získáte - diagnostiku Harologi + šampon na míru + léčivá aditiva + přimíchání vonné esence na přání+celkové poradenství v pi o vlasy + pánský střih

A objednat si službu v našem salonu - telefonicky, na e-shopu nebo osobně. No a pak jen přijde obdarovaný kterému dáte na cestu obálku s patřičnou částkou, nebo přijdete oba a uděláte si hezký společný den.

No řekněte takhle jednoduše, bez práce tak báječný dárek. Služba je možné objednat (zakoupit) od PO 11.2. do 16.2. termín ČERPÁNÍ služby je na základě objednání dle vašich časových možností.

Stačí zavolat - 241732104zpěttisk
 

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.