studio papilon logo facebook

Prodlužování vlasů keratinem

66310_372275152848524_1460077177_nrtxt12845.jpg

Prodlužování vlasů Keratinem


Prodlužování vlasů keratinem zatepla  patří mezi nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy. Živý vlas totiž není spojem nadměrně zatěžován a volně dýchá. Spoje jsou navíc téměř neviditelné. Prodloužíme Vám vlasy a dokonale změníme image během několika hodin.  Používáme přírodní vlasy evropského typu, jakékoli struktury - rovné, kudrnaté.

Prodlužování vlasů

Jak se vlasy prodlužují pomoci keratinu
Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (kde jsou speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít k poškození, dokonce i ke zničení prodlužovaných vlasů. Po 2-3 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům.

tisk

Zeptejte se nás


poslední příspěvek:
Dobrý den, mam odbarvené vlasy melirem mam jich hodne ale velmi jemné,takže plihnou.Existuje setrna trvalá pro tewnto typ vlasů??Pokud ano,kolik stojí u…

vstupte do fóra

Aktuality

KLUBOVÝ PROGRAM

Možnost získání klubových výhod pro registrované zákazmíky salonu. Více info na recepci.

NOVÉ CENOVÉ PROGRAMY

Nové cenové programy naleznete zde.